Sitemiz Yayında!

Sizlere en hızlı şekilde ulaşmak için üzerinde çalıştığımız www.adimadimyayincilik.com.tr yayında.

Ürünlerimizi Tanıyın!

Site üzerinden yeni döneme ait ürünlerimize ve bu ürünlerin özelliklerine ulaşabilirsiniz. İç sayfalardan örneklerle ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.  Sitenin filtreleme özelliğini kullanarak aradığınız ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. 

Bayilerimizle Yanınızdayız!

Size en yakın çalışma arkadaşlarımızı görebilir iletişim bilgilerini kullanarak ihtiyacınız olan ürünleri sipariş edebilirsiniz. En iyi fiyat politikasıyla kaliteden ödün vermeden hazırlanan ürünlerimizin geleceğimiz olan çocuklarımızın kütüphanelerinde yer alması bizlerin en büyük mutluluk kaynağı olacaktır. 

Whatsapp Sipariş Hattı Kullanımda.

Site üzerindeki whatsapp sipariş butonuyla bizimle direkt iletişim kurabilir, ürünler hakkında bilgi alabilir sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Formunu Kullanın.

Sipariş formuyla ihtiyacınız olan ürünleri seçin. Ürünlerin size en kısa zamanda ulaşması için durmaksızın çalışan ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Kampanyalardan faydalanmak için sitemizi takipte kalın.

Sosyal Medyada Takipte Kalın

Tüm sosyal hesaplarımızla sizleri hem ürünlerimiz hakkında hem de eğitim-öğretim alanındaki güncel haberlerle bilgilendirmek istiyoruz. Çarpıcı,faydalı ve güncel bilgilere ulaşmak için bizi takip edin.

E-Bültene Kayıt Olun.

Çocuklarımız için güncel kalmak adına mesai harcıyoruz. Yeni ürünlerimizden haberdar olmak isterseniz e-bültenimize kayıt olun. Sizleri ürünlerimiz hakkında bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Bizimle İletişim Kurun.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, kullandığınız ürünler hakkında önerileriniz ya da eleştirileriniz için lütfen iletişim formlarımız üzerinden bizimle iletişim kurun. En kısa zamanda mesajınız değerlendirilip size dönüş sağlanacaktır.

Türkiye’de Bir İlk! www.adimadimsinav.com

Ücretsiz Türkiye Geneli Deneme Sınavlarıyla çocuklarımız bulundukları okulda,ilçede,ilde ve ülke genelinde sıralamalarını öğrenme fırsatı bulacaklar.  Detaylı dijital sınav karnesiyle hangi kazanımlarda eksiklerinin olduğunu görebilecekler. Yıl boyu sürecek sınavlar için www.adimadimsinav.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Online Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Sınavın Bitmesine

Kaldı

Sınava Katıl

Ürün Kataloğunu İndir

Kariyer
Formu